BS-Rollen Szállítóhenger forgó görgő L400.B10.080
Egységár (darab):
Cikkszám:
Márka:
BS-Rollen
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Kerék, görgő, tartozékok Let's DOIT
Leírás
Termékleírás:
Acéllemez villa, cink-krómozott, kétsoros gömbgyűrű a villafejben.
Termékjellemzők:
-Ø kerék: 80 mm
-Terhelhetőség: 125 kg
-Futófelület: műanyag
-Teljes magasság: 105 mm
-Csapágy: gördülőcsapágy (Ø 58 mm siklócsapágy)
-Csavarfurat távolság: 84x64/76x56 mm
-Tányér mérete: 104x80 mm
-Kerék szélesség: 30 mm
-Keréktest: műanyag
-Vetítés: 34 mm
-Ø csavarlyuk: 9 mm