BS-Rollen Forgó görgő A300.A80.075 1239317
BS-Rollen forgó görgő A300.A80.075
Egységár (darab):
Cikkszám:
Márka:
BS-Rollen
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Kerék, görgő, tartozékok Let's DOIT
Leírás
Leírás:
  • Acéllemez villa, cink-krómozott, kétsoros gömbgyűrű a villafejben.
  • Ø kerék: 75 mm
  • Terhelhetőség: 60 kg
  • Futófelület: szürke, hőre lágyuló gumi
  • Teljes magasság: 103 mm
  • Csapágy: siklócsapágy
  • Csavarfurat távolság: 48x48/38x38 mm
  • Tányér mérete: 60x60 mm
  • Kerék szélesség: 25mm
  • Keréktest: műanyag
  • Vetítés: 38 mm
  • Ø csavarlyuk: 6,3 mm