Zipper Áramfejlesztő ZI-STE5500 1237918
Egységár (darab):
Cikkszám:
Márka:
Zipper
Kosárba tesz
Vásárlás részletre
Cofidis expressz online áruhitellel
Részletek és kalkulátor
A termék az alábbi kategóriákban található:
Áramfejlesztő gépek - Let's DOIT - Grózi Kft.
Leírás
Leírás:
  • Motor típusa: 1 hengeres
  • Motor teljesítmény: 8500 W
  • Olajtartály térfogata: 1,1 liter
  • Gyújtás/indító: CDI
  • Aljzatok: 1 x 230 V / 1 x 400 V
  • Védelmi típus: IP23
  • Súly: 90kg
  • Méret: 690 x 570 x 550 mm
  • Mélység: 550mm
  • Magasság: 570mm
  • Szélesség: 690mm
  • Típus: 4 ütemű motor
  • Motorteljesítmény: 8.5kW
  • Névleges feszültség: 230V-400V
  • Tartós teljesítmény: 5000W